Blog nga Ana Smirkej
Si të eliminoni venat e zgjeruara

Si i eliminova venat e zgjeruara brenda javës

E publikuar në 19:51| Autori: Ana

Shënim: “VaricoFix” mund ta gjeni në shumicën e dyqaneve, por për momentin produktin mund ta porositni online.

img

Përshëndetje. Unë jam Ana dhe ja ku po ju shkruaj sërish sot! Dua të ndaj kënaqësinë time me ju… Unë ia dola- të kuroj venat e zgjeruara nga shtëpia- Për vetëm një javë!!!

E mbani mend që ju kam treguar për dhimbjet tek këmbët rreth një vit më parë, ku ju kërkoja këshilla: se si të largoja dhimbjen.

Kështu, i kam provuar të gjitha llojet e mjekimeve që kam dëgjuar, përfshi syrin e mështeknës dhe të gjitha budallallëqet e tjera. Gjithashtu, kam provuar edhe disa ilaçe të cilat supozohej që të përmirësonin qarkullimin e gjakut, si dhe çorapet me shtrëngim. ASNJËRA NUK BËRI PUNË Të gjitha këto janë të padobishme dhe të panevojshme.

Jam konsultuar me shumë doktorë por asnjëri nuk më ka ndihmuar dot. Ata më thoshin se kisha filluar shumë vonë trajtimin. Pastaj mora një javë pushim. Isha shumë e mërzitur dhe fillova të mendoj për mënyra se si të heq qafe venat e tmerrshme të zgjeruara. Kam bërë kërkime në internet për metoda të ndryshme trajtimesh sepse doja të kisha dhe një herë këmbë të bukura dhe të shëndetshme .

A ka gjetur ndonjë kurë për venat e zgjeruara?!

Një ditë po kërkoja në internet dhe gjej një forum mjekësor. Aty kishte një material nga një doktor për venat nga Bristoli, i cili shkruante se trajtimi i venave të zgjeruara është zakonisht joefikas sepse mund të trajtohen vetëm simptomat e jo shkaku i tyre.

Gjithashtu, ai kishte bashkëlidhur një link për një xhel: VaricoFix Ky produkt ka një përqindje të lartë të rezultateve pozitive. Kam kërkuar shumë dyqane për një produkt të tillë, dhe më në fund gjeta këtë dyqan.

Në fillim, mendova se nuk do të funksiononte për shkak të numrit të madh të produkteve që reklamohen në TV… por kam lexuar shumë përshtypje pozitive për këtë xhel, ndaj dhe vendosa ta blej.

Më në fund, e porosita xhelin VaricoFix. Pakoja mbërriti për rreth një javë pasi e porosita. E hap, lexoj udhëzimet dhe filloj të përdor xhelin.

Cilat ishin rezultatet? A m’u zhdukën venat e zgjeruara?

Unë fillova të përdor këtë xhel duke ndjekur udhëzimet për përdoruesin. Dhe, gjejeni çfarë! Në ditën e pestë të trajtimit, të fryrat u zhdukën dhe venat e zgjeruara, po ashtu, po zhdukeshin dalëngadalë- Mbeta e mahnitur!!! Unë kam hequr qafe VENAT E ZGJERUARA!!! Në vetëm 5 ditë!!! A mund ta besoni këtë??? Unë për vete jo… Lëkura ime ishte e butë dhe venat retikulare po kuroheshin: kisha këmbë të bukura dhe pa dhimbje!!! Nuk kishte asnjë gabim dhe unë nuk isha e çmendur! Nuk di si ta përshkruaj gëzimin që përjetova. Hera e fundit që kam qenë kaq e lumtur ka qenë para rreth 20 viteve më parë :)

img

Tashmë unë ndihem krejt tjetër dhe plotësisht e shëndetshme. Uauuu! Madje, jam mirënjohëse për këtë sëmundje që më ra- Mësova që, me ndërgjegje, t’i perceptoj dhe përqafoj gjërat që unë kam. Problemet e vogla nuk do të jenë më shqetësim i madh për mua. Tmerrohesha kur mendoja se sa keq do të dukesha po të mos kisha gjetur xhelin VaricoFix . Tashmë, në jetën time nuk ka më vend për mendime të trishtueshme dhe negative: I shoh gjërat pozitivisht!

Jam e lumtur që e gjithë kjo përfundoi mirë. Kur unë kurova venat e zgjeruara, kuptova se problemi, për shumë ne, është se shpeshherë i perceptojmë gjërat e thjeshta si joefikase. Dhe, ato të ndërlikuarat, si p.sh. ndërhyrjet kirurgjikale, si efektive. Por nuk është kështu. Venat e zgjeruara mund të kurohen me një mënyrë të lehtë, të thjeshtë dhe të sigurt. E provuar!

img

Nëse jeni të interesuar: Unë e porosita në këtë faqe interneti. Kjo është kompania e vetme e certifikuar në BM për shitjen e xhelit VaricoFix. Pagesa do të kryhet pas dorëzimit të produktit. Pa rreziqe.

Nxitoni të porositni VaricoFix !

Kështu, shpresoj që ky informacion t’ju vijë në ndihmë dhe më në fund të rifitoni këmbë të bukura dhe të shëndetshme, vetëm në disa ditë! Ju uroj suksese!

25 komente
img
Dorontina Shendiu
Çkemi, Ana. Historia jote më ka magjepsur vërtetë! Unë kam variçe në të dyja këmbët, por të këmbës së djathtë janë shumë keq: dhimbja vazhdon nga mesi tek gjuri, dhe këmba më lodhet shumë shpejt. Mendoj se duhet të bëj vizitë tek doktori, por ende nuk e kam urgjente, dhe dua ta provoj vetë më parë. Do t’ju tregoj nëse kam sukses.
5 minuta më parë
3
img
Visa Neku
Faleminderit, Ana. Unë e porosita pakon time dje. Deri më tani, gjithçka është në rregull. Kam filluar trajtimin. Do të shohim nëse do japë rezultat për 5 ditë. ))
7 minuta më parë
4
img
Katerina Morana
Për t’u kujdesur për venat, ju duhet që të vishni vetëm këpucë me takë të ulët! Variçet shkaktohen më së shumti prej takave të larta! Prandaj, gjithmonë e më shumë njerëz në Evropë, por edhe në Shtetet e Bashkuara, veshin këpucë të sheshta. Vetëm në këtë mënyrë mund të ruani këmbët e shëndetshme!!! Ç’kuptim ka të veshësh taka të larta dhe pastaj të kurosh variçet vetëm për t’u dukur me klas me një fustan të shkurtër!
11 minuta më parë
10
img
Xheni Sineu
Unë kam disa javë që e përdor këtë produkt dhe shpeshherë vesh fustane të shkurtra. Takat nuk kanë asnjë lidhje me venat e zgjeruara!
img
14 minuta më parë
7
img
Joana Davitsoni
Doktori im i venave më këshilloi që të përdor këtë xhel :)
16 minuta më parë
5
img
Maura Franci
Përshëndetje, Ana! Sapo bëra porosinë dhe mezi po pres që të provoj këtë xhel :)
17 minuta më parë
3
img
Zhaneta Kirku
E shkëlqyer :) Edhe unë e kam blerë një dhe kam filluar trajtimin. Do t’ju shkruaj pas pak ditësh për eksperiencën time
18 minuta më parë
7
img
Sandra Lejla
Kjo është temë e vjetër. Ky xhel është shumë i njohur. nëna ime e ka përdorur dy vite më parë, për të kuruar venat e saj.
20 minuta më parë
4
img
Ana Limania
Në SHBA, femrat kanë 5 vite që e përdorin këtë xhel! Të gjitha femrat duken si yje Hollivudi :))
21 minuta më parë
5
img
Përshëndetje! Unë kam 3 ditë që e përdor këtë produkt… dhe jam pa fjalë! Faleminderit, Ana! Këmbët e mia janë relaksuar vërtet!
23 minuta më parë
6
img
Sheron Rikuni
Pas 4 ditësh, vura re rezultate pozitive! Pa ënjtje, venat dhe gjithë këmbët e mia duken normale tashmë! Jam vërtetë e mahnitur dhe e lumtur!
24 minuta më parë
21
img
Valeria Konari
Unë e kam blerë dhe më pëlqen shumë! Rezultatet u dalluan pas rreth një jave. Nuk e prisja një ndryshim të tillë… Lidhur me koston e produktit, zëre se është falas.
25 minuta më parë
9
img
Selda Flamani
Ana, edhe unë kam dëgjuar rreth këtij produkti, dhe e kam porositur shumë kohë më parë jashtë vendit. Unë kam kuruar venat e zgjeruara dhe prej dy vitesh nuk kam më shqetësime. Jua rekomandoj!
34 minuta më parë
5
img
Xhena Garsia
Bashkëshorti im është shumë i lumtur dhe i befasuar. Ai më thotë që të marr pjesë në konkursin “Mis Këmbë-bukura”. :DDD
img
39 minuta më parë
18
img
Bebi i ëndërrave)
Ky xhel vepron vërtet shumë. E kam porositur në të njëjtën faqe, pa parapagesë. Produkti mbërriti pas 6 ditësh. Pastaj, unë hoqa qafe venat e zgjeruara brenda një jave dhe ato nuk u shfaqën më.
41 minuta më parë
2
img
Xhena Mekuni
Uouuu- Variçet e mia u zhdukën pas një jave! Thjeshtë e pabesueshme! )))
img
44 minuta më parë
47
img
Stefi Maloku
Nuk ndjej më dhimbje te këmbët- produkti ishte shumë i mirë dhe me efekt të shpejtë për lëkurë të butë))))) Thjesht e pabesueshme. Vajza, mund t’ju rekomandoj vetëm këtë produkt!
49 minuta më parë
31
img
Zhaneta Paruku
Edhe unë kam dëgjuar rreth kësaj gjëje “Varifort…”. Halla ime e ka përdorur për t’u çliruar nga dhimbjet e këmbëve)))
50 minuta më parë
11
img
Zhaneta Paruku
Çkemi; xhel fantastik. Shërova këmbët në një javë.
51 minuta më parë
38
img
Zhaneta Paruku
Ndihem shumë mirë kur kam këmbë të bukura dhe të shëndetshme!!! Përveç kësaj- pakoja ime mbërriti për 4 ditë.
img
54 minuta më parë
57
img
Zhaneta Paruku
Përshëndetje, vajza. bashkëshortja ime e bleu këtë xhel dhe këmbët e saj ndryshuan plotësisht! jam vërtet i befasuar. Provojeni!
1 orë më parë
3
img
Linda Sinati
Të gjitha këto janë histori të vjetra. Të gjithë dinë për këtë xhel. Ata që nuk kanë dëgjuar për të, thjesht nuk u intereson aq shumë që të kurojnë sëmundjen që kanë.
1 orë më parë
5
img
Ana Astoni
Faleminderit për artikullin. Ana, të lumtë. Do të bëj porosinë shumë shpejt.
1 orë më parë
9
img
Xhesi Baniu
Ekzakte! Tani, të gjithë do më kenë zili në punë
2 orë më parë
16
img
Rita Bukuri
Në SHBA, ky xhel ka ca kohë që përdoret. Dhe është shumë i njohur. Ne këtu i mësojmë të gjitha gjërat me vonesë…
2 orë më parë
21